Kuo Anglų kalbos namų šnekamosios kalbos kursai skiriasi nuo kitų mokyklų siūlomų kursų?

1. Grupės dydis.

Galima rinktis 4 žmonių grupę, mokytis dviese arba individualiai.

2. Metodika.

Mokoma praktinės, o ne vadovėlinės (filologo) anglų kalbos. Juk ir lietuviškai knygos rašomos vienaip, o kalbame kitaip! Gramatikos, žodyno ir frazių mokoma per kalbėjimą.

3. Kaina.

Už mokymąsi 4 žmonių grupėje siūloma kaina, kokią kitur mokėtumėte už mokymąsi didelėje grupėje.

4. Atranka.

Prieš lankant kursus kiekvienas klientas pakviečiamas į nemokamą 15-20 min. susitikimą, kurio metu pamato, kaip bus mokomas, taip pat nustatomas jo kalbėjimo lygis. Todėl klientai suskirstomi į vienodo lygio grupes.

5. Nėra namų darbų.

Nors dauguma mano, kad savarankiškai nesimokant gero rezultato nebus, Anglų kalbos namai įrodo priešingai. Namų darbai reikalingi mokyklinukams, kuriems reikia išmokti savarankiškai dirbti. Suaugęs žmogus tą jau moka, be to, po darbo turi pakankamai kitokios veiklos. Efektyviai dirbame pamokų metu, papildomai dirbti namie nebūtina.

6. Pamokos trukmė.

Pamoka trunka 60 minučių, juk žmogus dėmesį išlaiko 50 min, tada jau reikia pertraukos. Pasirinkę trumpesnę pamoką mažoje grupėje, Anglų kalbos namai taupo kliento laiką!


Kas tie Anglų kalbos namai?

Įmonei jau dešimt metų!

Koks Anglų kalbos namų tikslas?

1. KOKYBIŠKAI MOKYTI MAŽOSE KETURIŲ ŽMONIŲ GRUPĖSE UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ.

2. Puikiai suprasdami, kad mūsų klientai nėra filologai, atrinkome temas, kurios reikalingos kasdieniame gyvenime, darbinėje aplinkoje ir socialinėse situacijose ir koncentruojames į praktinį tų dalykų mokymą.

3. Mūsų metodika pritaikyta lietuviams, t.y. mokome anglų ir lietuvių kalbų skirtumų, tai padeda išvengti pažodinio vertimo, leidžia suprasti, kaip anglų kalba sudaryta ir palengvina jos įsisavinimą.

4. Pamokose ir gramatikos, ir žodyno, ir frazių mokome per šnekėjimą. Daug kartojame, todėl nėra namų darbų.

5. Tai nedidelė kalbų mokyklą, siekiame pažinti ir matyti kiekvieną klientą. Visi mokytojai dėsto pagal vieningą metodiką, taip užtikrinama teikiamų paslaugų kokybė.

Manau, noriu čia mokytis. Ką man daryti? Galiu arba PASISKAMBINTI 8 610 44411, arba UŽPILDYTI UŽKLAUSĄ. Mane PAKVIES Į NEMOKAMĄ 15-20 MIN POKALBĮ, kurio metu parodys, kaip ir ko moko, ir nustatys mano anglų kalbos lygį. Tada galėsiu spręsti, ar tikrai man čia viskas tinka ir patinka. Skamba gerai. Ai, dar prašo nepykti, jeigu niekas neatsilieps telefonu, nes į užklausas atsakoma ir perskambinama VĖLIAU, per pertraukas TARP PAMOKŲ.

Testo rezultatas: