Mūsų mokykla specializuojasi šnekamosios anglų kalbos mokyme. Ką tai reiškia? Kituose kursuose Jus moko akademinės (vadovėlinės) anglų kabos, kuri iš esmės skirta laikyti anglų kalbos egzaminui (turbūt tą jaučiate aiškindamiesi visus 12 gramatinių laikų). Jeigu tokio tikslo neturite, Jums labiau tinka praktinė anglų kalba, skirta susišnekėjimui, darbinei veiklai ir laisvalaikio leidimui (kelionėms, filmų žiūrėjimui ir pan.).

Mes einame su naujausia mokymo kryptimi, teigiančia, kad mokant suaugusius užsienio kalbos, svarbu padėti jiems įsisavinti tik svarbiausių gramatikos dalykų branduolį, naudojamą gyvoje kalboje, užtikrinti automatizmą (teisinga forma turi tiesiog savaime ‚išlįsti‘, nieks kalbėdamas apie gramatines taisykles negalvoja), svarbiausia dėmesį skirti žodyno plėtimui, šnekamosios kalbos konstrukcijoms ir šnekėjimo praktikai (todėl rašymo ir skaitymo įgūdžių lavinimą paliekame savarankiškam darbui).

Mūsų mokykla išskirtinė dar ir tuo, kad dėstomą medžiagą padedame įsisavinti pamokų metu, tai reiškia, kad visas išmokimas įvyksta klasėje, nėra namų darbų. Mes medžiagą ne tiesiog išeiname, o padedame išmokti ir nepamiršti.

Mūsų mokyklos darbuotojai ne tik puikūs mokytojai, tai įdomūs žmonės, kurių įvairiapusė darbinė ir asmeninė patirtis – pridėtinė mūsų pamokų vertė.


Živilė Staskevičienė

Anglų kalbos namų direktorė, anglų kalbos mokytoja ir psichologė

Visada geros nuotaikos, turinti išskirtinį jumoro jausmą ir nuoširdų susidomėjimą anglų kalba mokytoja Jus išmokys ne tik anglų kalbos, bet ir angliškai mąstyti, reaguoti ar net skųstis. Dėstydama darbinę anglų kalbą ji suteikia daug naudingų patarimų ir triukų, kaip atlikti įvairias darbines užduotis, išaiškina daugelio nusistovėjusių darbinių šablonų ir taisyklių logiką ir kilmę, kas ne tik įdomu, bet ir palengvina kasdienį darbą.

Milda

Milda sukaupusi daug patirties dirbdama Lietuvos inovacijų centre. Begalės komandiruočių, verslo susitikimų, vadovavimas europiniams projektams – neįkainojama pagalba verslo anglų kalbos kursus lankantiems žmonėms.

Mildos vyras – užsienietis, todėl šnekamosios kalbos kursai kupini tikros, ‚gyvos‘ anglų kalbos.Živilė


Šios mokytojos gerai nuotaikai ir žaviam juokui sunku atsispirti, mūsų klientai labia vertina šią mokytoją. Živilė turi ilgalaikę patirtį dirbant su vaikais ir suaugusiais, kantrybė – jos vizitinė kortelė. Ji išmoko kiekvieną!Ramunė


Visi klientai teigia, kad mokytoja Ramunė idealiai tinka visiems, kuriuos kausto begalinė baimė kalbėti angliškai. Mokytojos ramybė, geranoriškumas ir supratingumas atpalaiduoja visus.