Kuo Anglų kalbos namų šnekamosios kalbos kursai skiriasi nuo kitų mokyklų siūlomų kursų?

1. Grupės dydis.

Grupėse mokosi tik po keturis žmones.

2. Metodika.

Mokoma užsieniečio anglų kalbos, ne vadovėlinės (filologo). Juk ir lietuviškai knygos rašomos vienaip, o kalbame kitaip!

3. Kaina.

Už mokymąsi 4 žmonių grupėje siūloma kaina, kokią kitur mokėtumėte už mokymąsi didelėje grupėje.

4. Atranka.

Prieš lankant kursus kiekvienas klientas pakviečiamas į nemokamą 15-20 min. susitikimą, kurio metu pamato, kaip bus mokomas, o Anglų kalbos namų mokytojai nustato jo kalbėjimo lygį. Todėl klientai suskirstomi į vienodo lygio grupes.

Mokytojai žino mokyklos siekius, vertybes ir dirba pagal vieningą metodiką. Todėl net jei dėl kažkokių priežaščių mokytoją pavaduos kitas kolega, mokinys gali nuosekliai mokytis. Mokytojai MOKO ir IŠMOKO.

6. Nėra namų darbų.

Nors dauguma mano, kad savarankiškai nesimokant gero rezultato nebus, Anglų kalbos namai įrodo priešingai. Namų darbai reikalingi mokyklinukams, kuriems reikia išmokti savarankiškai dirbti. Suaugęs žmogus tą jau moka, be to, po darbo turi pakankamai kitokios veiklos. Šiais laikais mokymas turi būti efektyvus, Anglų kalbos namų mokytojai išmoko pamokos metu, papildomai dirbti namie nebūtina.

7. Pamokos trukmė.

Pamoka trunka 60 minučių, nes žmogus susikaupęs išbūna apie 50 min, o tada jau reikia pertraukos. Pasirinkę trumpesnę pamoką mažoje grupėje, Anglų kalbos namai taupo kliento laiką!Mano ir šios mokyklos suderinamumo testas: kiek tikėtina, kad šitoje mokykloje ištversiu...

Ar aš ir ši mokykla suderinami?

Man nereikia mokytis visko anglų kalboje, filologu nedirbsiu, man svarbu mokėti tai, ko iš tiesų reikia
Man svarbu, kad mokytojas ne tik angliškai mokėtų, jis turi mokėti išmokyti ir mane
Man svarbu, kad išmokčiau per pamoką, namų darbams neturiu laiko/noro
Pastebėjau, kad pratimų pildymas manęs neprašnekino
Ieškau, kursų, kur visko mokomasi per kalbėjimą, o ne savarankiškai tylomis atliekant pratimus ir tada juos pasitikrinant
Suprantu, kad mokymas grupėje iki 4 žmonių yra efektyvesnis nei mokymas didesnėje grupėje
Suprantu, kad tam, jog angliškai kalbėčiau gerai, savimi pasitikėčiau ir nebijočiau turiu naudoti ją kasdien. Ieškau įveikiamų ir motyvuojančių būdų to pasiekti.

Registruotis į kursus


Kas tie Anglų kalbos namai?

Įmonė veikia jau devynerius metus, PRADEDA DEVINTĄ SEZONĄ. Gerai, vadinasi, ne nauja, turi patirties.

Koks Anglų kalbos namų tikslas? KOKYBIŠKAI MOKYTI MAŽOSE KETURIŲ ŽMONIŲ GRUPĖSE UŽ PRIEINAMĄ KAINĄ. Dėstyti užsieniečio anglų kalbą, o ne filologo. Kaip suprast? Filologo (akademinė anglų kalba) yra vadovėlių mokoma kalba, kuri skirta norintiems visapusiškai mokėti anglų kalbą (kiek moka filologai). UŽSIENIEČIO ANGLŲ KALBA – kalba, kurios prireikia bet kokiems ne angliakalbėje šalyje gyvenantiems žmonėms, nes jie pakliūna į kitokias situacijas nei patys angliakalbiai. Be to, akadameninė kalba, kaip ir lietuvių literatūrinė kalba, skiriasi nuo šnekamosios. Mokant suaugusius užsienio kalbos, svarbu padėti jiems įsisavinti tik BŪTINIAUSIŲ GRAMATIKOS TEMŲ BRANDUOLĮ, naudojamą gyvojoje kalboje, UŽTIKRINTI AUTOMATIZMĄ (teisinga forma turi tiesiog savaime ‚išlįsti‘, nieks kalbėdamas apie gramatines taisykles negalvoja), skirti dėmesio ŽODYNO PLĖTIMUI, ŠNEKAMOSIOS KALBOS KONSTRUKCIJOMS ir ŠNEKĖJIMO PRAKTIKAI (todėl rašymo ir skaitymo įgūdžių lavinimas paliekamas savarankiškam darbui).

Kaip Anglų kalbos namai moko? Naudoja būtent LIETUVIAMS PRITAIKYTĄ METODIKĄ. Kaip suprast? Anglų kalbos vadovėliai rašomi visiems, kokia kalba jie bekalbėtų, tačiau kalbos skiriasi tarpusavyje. O anglų ir lietuvių kalbos visiškai nepanašios. Lietuviai niekaip negali suprasti, KODĖL RUSŲ KALBOS IŠMOKO TAIP LENGVAI, O SU ANGLŲ KALBA SEKASI ITIN SUNKIAI? Rusų ir lietuvių kalbos sintetinės, mintis reiškiama žodžiais, o, pakeitę bet kurio žodžio priešdėlį ir priesagą, gauname visai kitą reikšmę. Anglų kalba analitinė, joje mintis nusakoma sakiniais, kurie turi griežtą struktūrą. Versdami iš lietuvių į rusų kalbą tiesiog pakeičiame vienos kalbos žodžius kitais, o VERSDAMI IŠ LIETUVIŲ Į ANGLŲ KALBĄ JAU TURIME IEŠKOTI REIKIAMOS KONSTRUKCIJOS. Pvz.: lietuvišką sakinį ‚Anksčiau dažnai keliaudavau, dabar nebekeliauju.‘ verčiant į anglų kalbą dažnas bando prisiminti žodį ‚anksčiau‘ ir savo sakinį pradeda ‚Earlier I...‘, tačiau angliškai ši mintis nusakoma konstrukcija ‚I used to travel.‘ Ir antros dalies versti iš viso nebereikia. Va kodėl ANGLIAKALBIAI MOKYTOJAI puikiai tinka mokantis aukščiausio kalbos lygio, bet tikrai NETINKA MOKANTIS ŽEMESNIŲJŲ LYGIŲ. Jie paprasčiausiai nemoka lietuvių kalbos ir todėl negali paaiškinti, kaip kokias situacijas išversti.

Kaip vyksta pamokos? Dėstoma MEDŽIAGA ĮSISAVINAMA PAMOKŲ METU, tai reiškia, kad visko išmokstama klasėje, NĖRA NAMŲ DARBŲ. Medžiaga ne tiesiog išeinama, o išmokstama ir NUOLAT KARTOJAMA.

Anglų kalbos namai - NEDIDELĖ MOKYKLA. Joje SIEKIAMA UŽTIKRINTI KOKYBĘ ir MATYTI KIEKVIENĄ KLIENTĄ. Matydami jo pažangą, kurso pabaigoje, klientui padarius pažangą, darbuotojai gali pateikti rekomendacijas, kaip efektyviausiai toliau mokytis. Ar likti tame pačiame lygmenyje ir bandyti įtvirtinti naujai išmoktus įgūdžius, ar jau eiti pirmyn? Visi MOKYTOJAI DĖSTO PAGAL VIENINGĄ METODIKĄ, užtikrindamia TEIKIAMŲ PASLAUGŲ KOKYBĘ. Mažas kolektyvas ŽINO KIEKVIENO MOKINIO ISTORIJĄ IR POREIKIUS, kas didelėje kalbų mokykloje būtų neįmanoma. Be to, neturint administracijos, sutaupomi jos išlaikymo kaštai, todėl už MOKYMĄSI 4 ŽMONIŲ GRUPĖJE ANGLŲ KALBOS NAMAI GALI PASIŪLYTI KAINĄ, KOKIĄ KITUR MOKĖTUMĖTE UŽ MOKYMĄSI DIDELĖJE GRUPĖJE. Čia nežadama grupė nuo 4 žmonių, kur galiausia priimama dvigubai daugiau dalyvių, čia žadama TIK 4 ŽMONIŲ GRUPĖ, daugiau nebūna.

Manau, noriu čia mokytis. Ką man daryti? Galiu arba PASISKAMBINTI 8 610 44411, arba UŽPILDYTI UŽKLAUSĄ. Mane PAKVIES Į NEMOKAMĄ 15-20 MIN POKALBĮ, kurio metu parodys, kaip ir ko moko, ir nustatys mano anglų kalbos lygį. Tada galėsiu spręsti, ar tikrai man čia viskas tinka ir patinka. Skamba gerai. Ai, dar prašo nepykti, jeigu niekas neatsilieps telefonu, nes į užklausas atsakoma ir perskambinama VĖLIAU, per pertraukas TARP PAMOKŲ.

Testo rezultatas: